2004 yılından beri üretim hattını ve teknolojisini devamlı olarak yenileyerek %100 müşteri memnuniyeti sağlayan, yüksek kaliteli ve hassasiyetli ürünler sunan, ülkemizdeki talaşlı imalat sektöründe ekonomik kazançları mümkün hale getiren ve müşteri problemlerine kesin çözümler üretmek için kendini daima gelişime açık tutan Yalçıntaş Kesici Takımlar da yenilikçiliği ilke haline getirmiş, alanında uzman çalışanları ve mühendis kadrosuyla daima doğru ve kaliteli kesici takım konseptinde garantili ürünler sunmak için faaliyetini sürdürmektedir.
 
Bugün gelinen noktada; karbür matkap, freze ve rayba gibi standart takım üretiminin yanında özel takım imalatı da yapmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile savunma sanayinden havacılık ve uzay sanayisine, otomotiv sanayinden makine ve kalıpçılık sanayisi gibi talaşlı imalat yapan tüm sektörlere hizmet sunmaktadır.  
 
Üretim hattında bulunan Alman teknolojisi ile üretilmiş 5 eksenli  CNC taşlama makineleri sayesinde müşteri isteklerine hızlı cevap verebilmenin yanında stok tutarak müşterilerine kesintisiz üretim devamlılığı vermektedir. 
 
 
    Saygılarımla,
 
 
 
   Fatih YALÇIN
   Genel Müdür

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Güzelyalı Mah. Mazi Sokak No:27
Pendik / istanbul, Türkiye

Tel: +90 216 394 89 59
Faks: +90 216 394 89 46

E-posta: info@ykt.com.tr
Web: www.ykt.com.tr

SOSYAL MEDYA

Kullandığınız , körelmiş karbür takımlarınızı tekrar değerlendirmek takım .

YENİLİKLERDEN
HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Tüm yeniliklerimizden, gelişmelerimizden, yeni ürünlerimizden, e-posta adresinizi bizimle paylaşarak ilk siz haberdar olabilirsiniz.

DÖVİZ KURLARI

DOLAR : 3,6392 3,6457
EURO : 3,8979 3,9050
STERLİN : 4,6509 4,6752

Takımlara bilendikten sonra müşteri isteğine göre kaplama yapılır.